V září proběhl pokročilý kurz v Domažlicích

January 20, 2018

Něco víc k pokročilému kurzu pro veřejnost. V čem je vlastně pokročilý? No v tom, že se na začátku zopakují základní kroky, a pak už běží jedna simulace za druhou. Různé situace, různé komplikace. Různá nebezpečí pro zachraňující, trénink čekání na záchranku. Kombinované potíže, kamarádky bránící poskytování první pomoci:).

 

 

Nejen sražené děvče autem, ale také další slečna, která si z nešťastné lásky ublížila. Pro nás to byla skvělá zkušenost v tom, že když účastník dobře pochopí metodiku už v prvním levelu kurzu, nastává v tom druhém lektorům honička :). Protože účastníci jsou s každou další simulací lepší a lepší. Tak některé simulace vznikaly operativně během kurzu.

 

 

Ke konci už jsem se jen usmívala a jen opakovala…. oni jsou prostě skvělí, a když mají slíbené 4 hodiny simulací, tak jim je dáme :). Tito účastníci kurzu měli oproti ostatním jednu velkou výhodu. Ve chvílích, kdy už byla tma jim na práci svítila světla kamer. Takže si vlastně teď uvědomuji, že i tohle jim hrálo do karet :). A ano, tušíte správně. Právě na tomto pokročilém kurzu se natáčelo naše promo-video. Firmou GenFilm Production.Těm děkujeme, za to, že nám v rámci kurzu nepřekáželi, vůbec neměli tendence hulákat, klapka potřicáté :), ale ani poprvé :). Děkuji, že opravdu respektovali, že na kurzu jsem rejža já :). Že tím pádem účastníci zažily skvělý kurz nabitý simulacemi, kdy štáb pociťovali jen jako bonus v tom, že jim svítili na práci. Skvělé je, že z takto získaného materiálu nám vytvořili, úplně parádní video.

 

 

Děkujeme také účastníkům za ochotu být v rámci kurzu natáčeni, a stát se tak našimi hrdiny. A určitě děkujeme našim simulantům … byli jste skvělí. A vám všem doporučuji, podívejte se na video, a určitě si to přijďte také zažít.

 

Romana Kazdová

lektor první pomoci

akreditovaný MŠMT

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Kontaktujte nás:

+420 607 843 875

prvnipomoczazitkem@seznam.cz

  • YouTube kanál první pomoci zážitkem
  • Facebook stránka první pomoci
  • Instagram profil první pomoci

© 2017 První pomoc zážitkem - Romana Kazdová