Kurz první pomoci v Rodeu v Domažlicích

August 5, 2017

Hned na začátku prázdnin se nám ozvala maminka jednoho z 90. dětí z mateřské školy v Domažlicích.

 

 

...... s tím, že její syn přišel po naší první pomoci ze školky nadšený. Všechno si pamatoval, a nabité informace i dovednosti předával.

 

 

Vzhledem k tomu, že sama maminka pořádala příměstský tábor, chtěla si domluvit naši účast na něm. A tak se také stalo. Náš kurz pro ně probíhal ve sportovním centru Rodeo v Domažlicích, pod horolezeckou stěnou. A jak to tak u dětí bývá, byla to vzájemná radost. Děti byly zvídavé, a rychle se učily. Do simulací šli opatrně, ale se správným nadšením sportovců. Vytrvalost a fyzičku měli opravdu skvělou. Takže zachraňovaly, volaly na záchranku. Těšily se na každou simulaci. A nezastavila je ani krev a popálenina.

 

 

Nakonec téměř všechny děti toužily po namaskování skutečného poranění, a rozhodně si přály, aby jim vydrželo do odpoledne, aby se mohly pochlubit doma.

 

 

Pro nás to byla radost a pro ně skvělá zkušenost. Moc se nám líbilo, že opravdu do všeho šly se zájmem pomoci postiženým. A to je pro nás vždy ta nejlepší zpětná vazba. Vidět, že se nám daří u účastníků odbourat strach, protože jim dáváme cenné praktické zkušenosti.

 

 

 

Romana Kazdová

lektorka první pomoci

akreditovaná MŠMT

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Nejnovější příspěvky
Please reload

Archiv
Please reload

Hledání podle štítků
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
Kontaktujte nás:

+420 607 843 875

prvnipomoczazitkem@seznam.cz

  • YouTube kanál první pomoci zážitkem
  • Facebook stránka první pomoci
  • Instagram profil první pomoci

© 2017 První pomoc zážitkem - Romana Kazdová