top of page

Kurz první pomoci v Rodeu v Domažlicích


Hned na začátku prázdnin se nám ozvala maminka jednoho z 90. dětí z mateřské školy v Domažlicích.

V Rodeu byl kurz první pomoci

...... s tím, že její syn přišel po naší první pomoci ze školky nadšený. Všechno si pamatoval, a nabité informace i dovednosti předával.

Kurz na příměstském táboře

Vzhledem k tomu, že sama maminka pořádala příměstský tábor, chtěla si domluvit naši účast na něm. A tak se také stalo. Náš kurz pro ně probíhal ve sportovním centru Rodeo v Domažlicích, pod horolezeckou stěnou. A jak to tak u dětí bývá, byla to vzájemná radost. Děti byly zvídavé, a rychle se učily. Do simulací šli opatrně, ale se správným nadšením sportovců. Vytrvalost a fyzičku měli opravdu skvělou. Takže zachraňovaly, volaly na záchranku. Těšily se na každou simulaci. A nezastavila je ani krev a popálenina.

Masáž srdce

Nakonec téměř všechny děti toužily po namaskování skutečného poranění, a rozhodně si přály, aby jim vydrželo do odpoledne, aby se mohly pochlubit doma.

Rodeo Domažlice

Pro nás to byla radost a pro ně skvělá zkušenost. Moc se nám líbilo, že opravdu do všeho šly se zájmem pomoci postiženým. A to je pro nás vždy ta nejlepší zpětná vazba. Vidět, že se nám daří u účastníků odbourat strach, protože jim dáváme cenné praktické zkušenosti.

Romana Kazdová

lektorka první pomoci

akreditovaná MŠMT

Comments


Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page